Tanévzáró ünnepély

Elérkezett a várva várt nap, minden diák számára a legszebb iskolai ünnep, a tanévzáró ünnepély. Iskolánkban június 22-én volt az évzáró.

Kedves, vidám vers után iskolánk igazgatója adta át a jutalomkönyveket és az okleveleket a legkiválóbb tanulóknak. Minden év végén a szülők is jutalomban részesülnek. Egy-egy szál virággal és oklevéllel köszönjük meg az egész éves segítő munkájukat. Az év pedagógusát a tantestület szavazata alapján év végén jutalmazzuk. Ebben a tanévben Braun Márta tanító néni nyerte el ezt a kitüntető címet. Szívből gratulálunk Neki! Dobra László igazgató úr ezután röviden értékelte a tanulmányi munkát és hivatalosan is bezárta a 2016/17-es tanévet.

Minden tanulónak, pedagógusnak és iskolánk valamennyi dolgozójának hosszú, vidám és pihentető nyári szünetet kívánunk!