Országos Lábtoll-labda Diákolimpia

Iskolánk lábtoll-labda csapatának 15 versenyzője 2018. május 9-10-én Zánkán versenyzett, az Országos Lábtoll-labda Diákolimpián. Nagyon szép eredményekkel tértek haza.

IV. korcsoportban a fiú csapat 4. helyezést ért el: Bozár J. Rajmond, Tokodi Dániel, Pottondi Szabolcs

IV. korcsoportban a lány csapat 5. helyezett : Sin Viktória, Szöllősi Vanessza, Pottondi Judit

IV. korcsoport egyéni játékában 3 tanuló is bejutott a legjobb 8 közé

• dobogóra állhatott, III. helyezett: Szöllősi Vanessza
  • 5. hely: Sin Viktória
  • 6. hely: Pottondi Judit

Nagyon szépen szerepeltek azok a kezdő lábtollazók is, akik még csak a II. korcsoportba tartoznak, de már fel tudtak játszani a nagyobbak közé: Rédli I. Márk, Garbacz Bertold, Irowa Noel.

Dicséretet érdemel szép játékáért az egész csapat. További indulók: Major I. Csongor, Lednecki Patrik, Kattári Dávid, Kattári Dóra, Surnyák Anna és Farkas Zsanett.