Mikulás Kupa újonc lábtoll-labda verseny

Kezdő lábtollazóink utaztak Újszászra 2017. december 9-én, hogy részt vehessenek – többségük számára – az első versenyükön.

Nagy izgalommal várták a versenyzési lehetőséget és szép eredményekkel, kellemes élményekkel gazdagabban jöttek haza. 14 tanulónkat neveztük a versenyre, akik 5 dobogós helyezést érdemeltek ki játékukkal.

Fiú csapatversenyben

II. hely: Rabi Marcell, Rédli István Márk

(a csapat 3. tagja az egykori gárdonyis: Zecher Józsué)

III. hely: Irowa Noel, Oláh Tamás, Vadas Dominik

Fiú egyéni versenyszámban

I. hely: Irowa Noel

Lány csapatversenyben

I. hely: Csenki Sára, Kondor Anett, Orsós Ramóna

Lány egyéni versenyszámban

I. hely: Csenki Sára

Nem állhatott vele a dobogóra, de elért eredményére büszke lehet Rabi Marcell, aki az egyéni versenyszámban 6. helyezést ért el. Ezen a versenyen dekázásban is összemérhették ügyességüket a játékosok. Az újoncok között dobogóra állhattak a lányoknál:

Csenki Sára (II. hely) és Kondor Anett (III. hely).

Rabi Marcell lett a legjobb fiú dekázónk (III. hely).

A Gárdonyi csapata volt: 2.d: Szilágyi Krisztián; 3.c: Garbacz Bertold és Hasanic Dávid; 3.d: Kondor Anett,  Rabi Marcell,  Rédli I. Márk, Budai Tamás, Novák Rikárdó, Orsós V. Milán; 4.d: Irowa Noel, Vadas Dominik és Oláh Tamás; 5.d: Csenki Sára és Orsós Ramóna. A mutatott szép játék többeknél is azt jelzi, hogy bátran lehet már indítani tanulóinkat további versenyeken is.

Az elért eredményekhez gratulálunk!