Mesemondó gyerekek találkozója

December 8-án a József Attila Könyvtár gyermekkönyvtárában került megrendezésre a Mesemondó gyerekek találkozója.

Az idén külföldi népek meséiből készülhettek a gyerekek. Alsó tagozatosaink közül Somogyi Angelika Kármen 2. c és Hasanic Dávid Márk 3. c osztályos tanuló vett részt az eseményen. Élvezetes előadásmódjuk elnyerte a zsűri tetszését, korcsoportjában mindkét kisgyerek Aranyalma-díj boldog tulajdonosaként térhetett haza. Angelika felkészítője Dr. Horváthné Lázár Gabriella, Dávidé Braun Márta tanító néni volt.

Angelika korábban, 2017. november 7-én a Nagyvenyimi Kossuth Lajos Általános Iskola által megrendezett tankerületi mesemondó versenyen I. helyezett lett. Felkészítője Dr. Horváthné Lázár Gabriella tanító néni volt.

Gratulálunk!

Képek a nagyvenyimi mesemondó versenyről