Beiskolázás 2018/2019.

Kedves Szülők!

A 2018/2019-es tanévben két első osztály indítását tervezzük.

Az egyik osztályunkba a táncművészeti tagozat iránt érdeklődő kisdiákokat várjuk. Iskolaotthonos rendszerben, heti nyolc órában tanulhatják a gyerekek a táncot. Tanulmányaik során számos fellépésen, gálán és versenyen mutathatják meg tánctudásukat. A másik osztályunkba a labdajátékok iránt érdeklődő gyerekeket várjuk. Ebben az osztályban az edzések órarendbe illesztve, edző vezetésével történnek. Ez az osztályunk napköziotthonos jelleggel működik majd. Mindkét első osztályunkba szeretettel várjuk azoknak a kisdiákoknak a jelentkezését is, akik a tánc és sport iránt nem éreznek kedvet, de szívesen lennének intézményünk tanulói.

Iskola- és napköziotthonos oktatás rugalmas rendszerben

Kompetencia alapú oktatás korszerű digitális eszközök használatával

Az olvasás-írás tanítása hagyományos, szótagoló módszerrel történik

Angol nyelvoktatás első osztálytól

Differenciált fejlesztés, egyéni bánásmód

ÖKO-iskolai programok, „zöld”-udvar, szemléletformálás, kiállítások, energia-őrjárat

Szakköreink: népdalkör, énekkar, tollas, szorobán, lábtoll

Szabadidős programok: táborok, kirándulások, túrák, iskolai gála, barkácsfoglalkozások, karácsonyi műsor a Bartókban, táncversenyek, iskolagyűlések, Hónap Gárdonyisa

Otthonos, szép, tágas tantermek, jól felszerelt, korszerű szak- és informatikatermek, könyvtár

Sportolási lehetőség – már első osztálytól

• Fociedzések (Bozsik-Program)
  • Kézilabda
  • Tollaslabda
  • Lábtoll

Ha felkeltettük érdeklődését iskolánk iránt, kérjük, hogy látogassanak el hozzánk és ismerkedjenek meg a leendő elsős tanító nénikkel és iskolánk oktatási programjával!

Iskolanyitogató programjaink:

2018. február 14. 16:15: Táncoljunk és sportoljunk! Szülői tájékoztató, a táncművészeti tagozat bemutatkozása, játékos labdarúgás, kézilabda a tornateremben.

2018. február 21. 16:15: Játszva tanulunk! Játékos angol nyelvi játékok énekléssel, mozgással, zenével, interaktív tábla segítségével; kézműves foglalkozás.

2018. február 28. 8 órától 10.30-ig: Nyílt nap Ezen a napon a szülők és a gyerekek tanítás közben is láthatják a tanító néniket magyar-, matematika és angolórákon.

Leendő elsős tanító nénik ( A névre kattintva olvashatja gondolataikat)

Bognár Csilla és Csőreginé Nyüsti Zsanett

Sok szeretettel várjuk az érdeklődő ovisokat és szüleiket iskolánkba!

CsatolmányMéret
PDF ikon plakat_2018.pdf380.88 KB